Team


Ooststraat 35

8800 Roeselare

bie@midwest.be

0032 (0)51 26 87 49

 

Bekijk hier het organogram

BIE kan rekenen op talloze enthousiaste vrijwilligers. Lees hier meer over het vrijwilligersbeleid binnen BIE.

Nele Provoost

Nele Provoost


coördinator BIE+32 (0)496 80 82 85nele.provoost@midwest.be
Anke Deryckere

Anke Deryckere


administratief medewerker BIE+32 (0)470 90 21 93anke.deryckere@midwest.be
Hugo Verhenne

Hugo Verhenne


stafmedewerker publiekswerking TERF+32 (0)496 80 82 86hugo.verhenne@midwest.be
Aline Verbeeck

Aline Verbeeck


inhoudelijk stafmedewerker TERF+32 (0)497 40 82 80aline.verbeeck@midwest.beafwezig op donderdag
Willem Hantson

Willem Hantson


erfgoedconsulent RADAR+32 (0)497 48 18 40willem.hantson@midwest.be

Elien Vernackt


erfgoedconsulent RADAR+32 (0)497 40 82 81elien.vernackt@midwest.be
Annelies Anseeuw

Annelies Anseeuw


medewerker cultuurcommunicatie UiTinMidwest+32 (0)495 79 84 55annelies.anseeuw@midwest.beafwezig op woensdag en vrijdag
Trui Dewale

Trui Dewaele


medewerker cultuur UiTinMidwest+32 (0)492 17 26 62trui.dewaele@midwest.betijdelijk afwezig

Marjoleine Delva


medewerker bovenlokale bibliotheekwerking,digitale cultuur en innovatie+32 (0)493 50 86 33marjoleine.delva@midwest.be
Leen Breyne

Leen Breyne


coördinator IGA Midwest+32 (0)497 36 70 14leen.breyne@midwest.be

Jochen Deprez


projectmedewerker IGA Midwest+32 (0)499 73 43 94jochen.deprez@midwest.be

Bram Vandamme


administratief medewerker IGA Midwest+32 (0)492 39 66 12bram.vandamme@midwest.be

Margot Logier


medewerker cultuurcommunicatie UiTinMidwest+32 (0)471 82 20 97margot.logier@bienet.beTijdelijke functie

Veerle Van Buggenhout


projectmedewerker 'Dieper graven in het geheugen'Erfgoedcel Brugge en Erfgoedcel TERF+32 (0)50 32 42 74Veerle.VanBuggenhout@brugge.be tijdelijk afwezig