Team


Zuidstraat 3

8800 Roeselare

info@bienet.be

0032 (0)51 26 87 49

 

Bekijk hier het organogram

Nele Provoost

Nele Provoost


coördinator BIE+32 (0)496 80 82 85nele@bienet.be
Anke Deryckere

Anke Deryckere


administratief medewerker BIE+32 (0)51 26 87 49anke@bienet.be
Hugo Verhenne

Hugo Verhenne


stafmedewerker publiekswerking TERF+32 (0)496 80 82 86hugo@bieterf.be
Aline Verbeeck

Aline Verbeeck


inhoudelijk stafmedewerker TERF+32 (0)497 40 82 80aline@bieterf.beafwezig op donderdag
Willem Hantson

Willem Hantson


erfgoedconsulent RADAR+32 (0)497 48 18 40willem@bieradar.be

Sofie Moeykens


erfgoedconsulent RADAR+32 (0)497 40 82 81sofie@bieradar.be
Annelies Anseeuw

Annelies Anseeuw


medewerker cultuurcommunicatie UiTinMidwest+32 (0)495 79 84 55annelies@bienet.beafwezig op woensdag en vrijdag
Trui Dewale

Trui Dewaele


medewerker cultuur UiTinMidwest+32 (0)492 17 26 62trui@bienet.beafwezig op dinsdag en vrijdag
Robrecht Gossaert

Robrecht Gossaert


digicoach | medewerker regionale bibliotheekwerking+32 (0)493 50 86 33robrecht@bienet.be
Leen Breyne

Leen Breyne


coördinator IGA Midwest+32 (0)497 36 70 14leen@bienet.be

Jochen Deprez


projectmedewerker+32 (0)499 73 43 94jochen@bienet.be

Jordy Ferket


administratief medewerker IGA Midwest+32 (0)492 39 66 12jordy@bienet.be
Diethard Vlaeminck

Diethard Vlaeminck


inhoudelijk stafmedewerker TERF+32 (0)497 40 82 80diethard@bienet.be(tijdelijke functie)